Ziemeļlatgales garša!

Dodies kulinārā piedzīvojumā un baudi lauku labumus Ziemeļlatgalē - Balvu, Baltinavas, Viļakas, Rugāju  un Kārsavas apkārtnē! Informatīvajā materiālā ir apkopota informācija par atvērtajām saimniecībām un tūrisma vietām, kur var ieturēt gardas maltītes lielākā vai mazākā ceļotāju grupā. Varēsiet gan piedalīties maizes cepšanas procesā, gan izzināt  vietējo dzērienu – mājas alus, vīna un šmakovkas- darināšanas tradīcijas, viesoties vietējās lauku saimniecībās, izzināt to darbu un iegādāties tur ražoto produkciju.

Piemērotākais laiks kulinārajam  maršrutam – no maija līdz septembrim, kā arī īpaši aicinām ņemt vērā, ka apmeklējumu nepieciešams laicīgi pieteikt, zvanot uz norādītajiem tālruņu numuriem. Kulinārās vietas kartē ej.uz/ZLgarsa21

Dodoties garšu braucienā, aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Plašāka informācija par tūrisma iespējām Ziemeļlatgalē ej.uz/brivdienas_ziemellatgale.

Pielikumā: Ceļvedis “Ziemeļlatgales garša 2021” (pdf)


Piedāvājums skolēnu grupām!

Vērts redzēt  un piedzīvot! Izvēlies savu  ceļojumu Ziemeļlatgalē caur pagātni uz šodienu, atklājot kultūru, izzinot vēsturi un tradīcijas vai atpūties aktīvi, dodoties dabā un iepazīstot  dzīvniekus. Dodies aizraujošos stāstu un kolekciju meklējumos. Piedalies amatnieku darbnīcās un apgūsti jaunas prasmes!

Piedāvājums skolēnu grupām Ziemeļlatagle 2020 - PDF

Piedāvājums skolēnu grupām Ziemeļlatagle 2019 - PDF

Garšu un sajūtu piedzīvojums Ziemeļlatgalē

Garšu un sajūtu piedzīvojums Ziemeļlatgalē 2020 - PDF

Vai vēlaties doties individuālā piedzīvojumā? Mēs Jums palīdzēsim izveidot maršrutu.
Tālr. 28686600, turisms@vilaka.lv
Adrese: Klostera iela 1, Viļaka, LV 4583 (Viļakas muzejs)