Rekovas dzirnavas

Adrese: Rekova, Rekavas iela 19, Šķilbēnu pagasts, Balvu novads
T.: +37129132664
GPS: 57.041107, 27.615006


Rekovas dzirnavas atjaunotas 2018. gadā. Uzņem tūristu grupas degustācijām, te ir iespēja rīkot konferences, seminārus, dažādus kulināros pasākumus. Piedāvājumā - Latgaliskas maltītes nobaudīšana no vietējiem produktiem pēc senām un pavisam jaunām receptēm. Viena no galvenajām ēdienu sastāvdaļām ir z/s Kotiņi saražotā produkcija.

Jaunums - z/s Kotiņi produkcijas veikals, piedāvājumā arī maizīte - baltmaize, ķieģelīts, batons, ciabata, saldskābā maize, pupu kotlešu masa, zirņu humus.

Darba laiki - katru darba dienu no plkst.14.00 -18.00

Koka dzirnavas nodegušas pirms 85 gadiem, kuru vietā uzreiz tās uzbūvētas no akmens un izmantotas vilnas un koka apstrādei. Tomēr tas neturpinājies ilgi un dzirnavas tika pamestas novārtā. Šobrīd dzirnavu atjaunošana turpinās, bet jau tagad tā ir unikāla vieta pašā austrumu pierobežā, kā arī ir vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis, kurā ikvienam ir iespēja nobaudīt vietējo Latgales produktu garšu, dažādā izpildījumā. Rekovas dzirnavas apvieno sevī 4 pārtikas pārstrādes nozares- piena, augļu, dārzeņu un gaļas pārstrādi, kā arī ir ierīkota restorāna tipa ēdnīca.